Meditācija - Ievads meditēšanā

  Par mums   Meditāciju veidi   Meditācijas Kursi   Kas notiek meditācijā   Mediju / Ekstrasensu skola

Mediju / Ekstrasensu skola


Mēdiju un ekstrasensu skola

Latvijā nav daudz cilvēki kas pieprot šo lietu kas saucās ekstrasensi, vai medīji.
Ekstrasens vairāk skaitās cilvēks kurš prot lasīt enerģījas, interpetēt tās un nodot informāciju citiem cilvēkiem. Bieži vien tā ir enerģījas lasīšana no citām telpām. Piemēram - piekļuve telpām, un laika telpām kur fiziski ekstrasens neatodas blakām, un nolasīt info no šīs telpas, tāpatās arī redzēt ar aizvērtām acīm un daudz vairāk.

Bieži cik esmu sastapis šie cilvēki nevēlās publiskoties, vai cilvēkiem apliecināt savas spējas, reti kuru Ekstrasensu ar spējām kurus esmu sastapis vispār par to runā. Vairāk šo cilvēku dzīves veids pastāv pēc domas - Cilvēki kuriem manapalīdzība būs nepieciešama paši uzradīsies. Un brīnumaini bet tā arī notiekas.

Ekstrasensi galveno kārt pilnveido savas spējas ara meditāciju mieru un regulārām treniņa praksēm. Tā teikt uzfrišināt savu trešo aci un enerģētisko jūtīgumu. Viegla infomācija  kā tas notiekās?

Galveno kārt cilvēku ekstrasensoriskās spējas pastiprina meditācija, un ieiešana vieglā transa stāvoklī, šis stāvoklis nonulē prātu, un atslābina prātu. Kad prāts ir atslābināts, tad apziņa izplešās un šis cilvēks sevi vada ar enerģīju uz laika telpu vai informāciju kuru nepieciešams nolasīt. Dažreiz gadās ka ekstrasenciem līdzās ir pavadoņi un būtnes kuri palīdz informāciju iegūt. 

Labais vai sliktais, tas ir ļoti atkarīgs no paša cilvēka.. Bet pamatā cilvēki ar spējām ir gaiši un jauki cilvēki kas sevi necenšās izcelt zem vārda man ir spējas un visiem to pierādīt. Gaismas cilvēkiem vai dvēselēm, pieeja pat ir pavisam savādāka. Viņi skatās uzreiz uz cilvēku emocijām, un dažos vādos var ļaut cilvēkam dziļi raudāt, un attīrrīties šāda gaišā veidā attīrot cilvēka dziļākās nosēdušās emocījas. Tupretīm publiski zināmie ekstrasenci centīsies ieskaidrot kādi lāsti vainīgi utt. 

Kas ir medīji?

Mediji ir cilvēki kuriem piemītspēja sazināties pamatā ar aizgājušajiem cilvēkiem. Daudziem jau sen zināms ka dzīve pēc nāves neeksistē. Šī ir sadaļa par ko daudz varu stāstīt jo pašam ir daudz pieredze ar šo. Katrā ziņā daudzi cilvēki zin ka dzīve pēc nāves eksistē, bet netic ka ir kāds kas var iedot pietiekoši ticamu informāciju kas ļautu saprast neapšaubāmi ka - Tiešām dzīve pēc nāves eksistē. Taču manā pieredzē un drraugu lokā jau ir vairāki cilvēki kuri prot sazināties ar aizgājušajiem cilvēkiem. Viens no viss uzskatāmākiem skepses lauzējiem ir Linda Vītoliņa. Cik reizes jau nav bijusi ārkārtīgi neapšaubāmi ticama informācija par to ka tiešām aizgājušie mirušie cilvēki tepātās mums līdzās ir, un tie var arī nodot tādu informāciju ko tikai tuvinieki spēj zināt, un šiem tuviniekiem dzirdot šo informāciju acis ir lielas.

Mediji ir arī cilvēki kas spēj sazināties ar augstākām pasauļu būtnēm lai nodotu cilvēkiem garīgu informāciju. Tā ietver sevī par enerģījām meditācijam, izpratni, no kurienes mēs nākam, un kā mēs varam visi savu dzīvi harmonizēt un pats galvenais - Iegūt pavisam citu skata punktu uz savām dzīvēm.

Jau kopš 2015. gada Latvijā ir sauktā "Enrico Skola" kurā cilvēki var mācīties šo saukto mediju un ekstrasencu maņu attīstību. Skola atrodas interneta vidē : Skatīt Enrico skolu šeit ->