Meditācija - Ievads meditēšanā

  Par mums   Meditāciju veidi   Meditācijas Kursi   Kas notiek meditācijā   Mediju / Ekstrasensu skola

Meditācijas Kursi


Nedaudz vairāk par meditācijas kursiem

Cik esmu sastapis ir visādi meditācijas kursi pieejami mūsdienās. Galveno kārt kā to varētu sagrupēt ir meditācijas kuras cilvēki pasniedz no gramatām, vai citiem skolotājiem. Vieglāk sakot pasniedzēji kas apguvuši teoriju un pasniedz to tālāk.
Otra grupa pasniedzēju ir kuri paši meditāciju ir iepazinuši uz savas ādas un pašmācības ceļā ir izgājuši caur savai pieredzei un dalās ar savu pieredzi ar citiem cilvēkiem. Cilvēki kas pašmācības ceļā apguvuši meditāciju bieži vien ir ar plašāku redzējumu un spēj arī cilvēkus intuitīvi ievadīt meditācijā, kā arī sajūt cilvēku enerģīju un var palūkoties un likt katram saprast kura ir viņiem vājākā vieta vai tieši otrādi pie kā vairāk jāpiestrādā.

Miera māksla veido meditācijas kursus 

Miera mākslas veidotie meditācijas kursi ir tieši tendēti uz dziļām meditācijām un arī enerģīju pastiprināšanu. Šādi vairāk pastiprinot intuīcīju, saikni ar augšu un daudz vairāk.

Meditāciju kursu saraksts ir aplūkojams : Meditāciju kursi šeit -> 


Kopā meditējot enerģījas mēdz būt spēcīgākas, jo telpā visi kopīgi tiek ievadīti uz kopīgu enerģiju un pastiprina to. Īpaši jūtams ja ir labs pasniedzējs kurš prot ievadīt kopīgā enerģījā, vai arī telpas kopējā enerģīja spēj pacelt visus augstāk.

Lai gan mājās meditējot vienatnē pašam mēdz būt daudz kā es saku - Transendālāka meditācija. Tas nozīmē ka nav apkārtējie enrģījas lauki kuri iespaido tevi, un bezdomu stāvokli un arī dziļāku meditāciju vienatnē ir vieglāk pieredzēt.

 

 

 

 Pievienotās bildes